Stadspanel

Iedere inwoner van de gemeente Groningen kan meedoen met het Stadspanel. Momenteel telt het Stadspanel zo’n 12.000 leden.

Als lid van het Stadspanel krijgt u ongeveer 6x per jaar een korte enquête over een actueel onderwerp in de stad. De uitkomsten geven informatie voor beleidsmakers over wat er leeft in de stad. En daar houden ze rekening mee bij plannen en beleid.

Meld u hier aan: www.stadjersonline.nl

Als lid van het Stadspanel nodigen we u per e-mail uit, met een link naar de enquête op internet. U kunt bij iedere enquête besluiten of u er aan mee wilt doen of niet. En u kunt te allen tijde aangeven dat u niet meer wilt meewerken aan het Stadspanel.

Het afgelopen jaar gingen de enquêtes hierover:


Privacy
De privacy van de deelnemers aan onze enquêtes is volledig gegarandeerd. De e-mailadressen geven we onder geen voorwaarde door aan derden.